Programok

PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Dancing Feet Akrobatikus Rock And Roll Sportegyesület bemutatója
16:00
Még egy kör
16:00

Bikini
17:30
Auróra
17:30
Bereczki Zoltán és Sztárvendége: Berki Artúr
18:00
Karthago
20:30
BETTY LOVE / DJ Náksi Attila - classic dj set
20:00
Majka & Curtis
20:30
Tűzijáték
22:00

Pápai Joci és zenekara
22:30
Blues B.R.Others Show
23:00
EEZY Spritz bemutatja: DJ Dominique
23:30

PÉNTEK

  • Auróra 17:30
    17:30 - 19:00
  • Karthago 20:30
    20:30 - 22:00
  • Blues B.R.Others Show 23:00
    23:00 - 00:30

SZOMBAT

  • Dancing Feet Akrobatikus Rock And Roll Sportegyesület bemutatója 16:00
    16:00 - 16:30
  • Bereczki Zoltán és Sztárvendége: Berki Artúr 18:00
    18:00 - 18:30
  • BETTY LOVE / DJ Náksi Attila - classic dj set 20:00
    20:00 - 20:30
  • Tűzijáték 22:00
    22:00 - 22:30
  • Pápai Joci és zenekara 22:30
    22:30 - 00:00
  • EEZY Spritz bemutatja: DJ Dominique 23:30
    23:30 - 23:45

VASÁRNAP

  • Még egy kör 16:00
    16:00 - 17:30
  • Bikini 17:30
    17:30 - 19:00
  • Majka & Curtis 20:30
    20:30 - 22:00
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Kaláka
10:00
Gubás Gabi: Biomese
10:00
Virágkötészeti bemutató
11:30
Virágkötészeti bemutató
11:30
Kun Richárd: flAVATAR-Varázslatos Virágok előadás
12:30
Kun Richárd: flAVATAR-Varázslatos Virágok előadás
12:30
Helló Pisti
15:00
Megnyitó
16:00

Hot Jazz Band
16:30

Borlovagrendi Megnyitó
17:30
ÉSTE formáció
16:00
Soulbreakers
17:30
Borbarátság: az Egressy Kórus műsora
18:00

Little G Weevil-Nemes "Jambalaya" Zoltán-Pribojszki Mátyás
19:30
Ghymes
19:30

Hangfestés: Fénybe daloljuk a Tatai Várat!
21:30
Kraków Street Band (PL)
19:00
Pankastic
21:30
Vamp
22:00

Retro Fergeteg Disco Fejes Tibivel & DJ Bólival
00:00
Tüzijáték
22:00

B52 Jankai Bélával
22:30

Retro Party: Spy the Ghost
00:00

PÉNTEK

  • Megnyitó 16:00
    16:00 - 16:30
  • Hot Jazz Band 16:30
    16:30 - 17:30
  • Borlovagrendi Megnyitó 17:30
    17:30 - 18:00
  • Borbarátság: az Egressy Kórus műsora 18:00
    18:00 - 19:30
  • Little G Weevil-Nemes "Jambalaya" Zoltán-Pribojszki Mátyás 19:30
    19:30 - 21:00
  • Vamp 22:00
    22:00 - 23:30
  • Retro Fergeteg Disco Fejes Tibivel & DJ Bólival 00:00
    23:45 - 03:00

SZOMBAT

  • Kaláka 10:00
    10:00 - 11:00
  • Virágkötészeti bemutató 11:30
    11:30 - 12:00
  • Kun Richárd: flAVATAR-Varázslatos Virágok előadás 12:30
    12:30 - 12:30
  • Helló Pisti 15:00
    15:00 - 16:00
  • Soulbreakers 17:30
    17:30 - 18:00
  • Ghymes 19:30
    19:30 - 21:30
  • Hangfestés: Fénybe daloljuk a Tatai Várat! 21:30
    21:30 - 22:00
  • Tüzijáték 22:00
    22:00 - 22:30
  • B52 Jankai Bélával 22:30
    22:30 - 23:30
  • Retro Party: Spy the Ghost 00:00
    23:45 - 03:00

VASÁRNAP

  • Gubás Gabi: Biomese 10:00
    10:00 - 11:00
  • Virágkötészeti bemutató 11:30
    11:30 - 12:00
  • Kun Richárd: flAVATAR-Varázslatos Virágok előadás 12:30
    12:30 - 12:30
  • ÉSTE formáció 16:00
    16:00 - 17:00
  • Kraków Street Band (PL) 19:00
    19:00 - 19:30
  • Pankastic 21:30
    21:30 - 22:00
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
TAC Kerékpár Szakosztály bemutató
10:00
Tatai Aréna Táncstúdió bemutatója
10:00
Naszályi Mazsorett csoport bemutatója
11:00

Rope Skipping Team Tata Ugróköteles bemutatója
11:30
Light Center Hot Iron bemutató
11:00

Talentum Művészeti Szakgimnázium Artista tanulóinak bemutatója
11:30
TAC Kerékpár Szakosztály bemutató
12:30
Hajnaltánc táncbemutató
12:30
Villámtánc Kulturális Egyesület bemutatója
13:00
Szamárfül projekt: Brémai Muzsikusok
14:00
Kalamajka bábszínház
14:00
TAC Kerékpár Szakosztály bemutató
15:00

Göller Lóránt & Sexofon
15:30
Kamilka & Pesti Sikk
15:30

Olimpiai Láng fogadása- Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál
16:30
Tatai Aréna Táncstúdió bemutatója
16:30

Dióhéj Citerazenekar (SK) Kodály 50 emlékév
17:30

JET-LAG
18:30
Cserszömörcze Együttes Táncháza
17:30
Kale Lulugyi
17:00
Relics
20:30
Jackson Criminal
20:30

PÉNTEK

  • Tatai Aréna Táncstúdió bemutatója 16:30
    16:30 - 17:30
  • Dióhéj Citerazenekar (SK) Kodály 50 emlékév 17:30
    17:30 - 18:30
  • JET-LAG 18:30
    18:30 - 20:00
  • Relics 20:30
    20:30 - 21:30

SZOMBAT

  • TAC Kerékpár Szakosztály bemutató 10:00
    10:00 - 10:30
  • Naszályi Mazsorett csoport bemutatója 11:00
    11:00 - 11:30
  • Rope Skipping Team Tata Ugróköteles bemutatója 11:30
    11:30 - 12:00
  • TAC Kerékpár Szakosztály bemutató 12:30
    12:30 - 13:00
  • Szamárfül projekt: Brémai Muzsikusok 14:00
    14:00 - 14:30
  • TAC Kerékpár Szakosztály bemutató 15:00
    15:00 - 15:30
  • Göller Lóránt & Sexofon 15:30
    15:30 - 16:00
  • Cserszömörcze Együttes Táncháza 17:30
    17:30 - 18:30
  • Jackson Criminal 20:30
    20:30 - 21:30

VASÁRNAP

  • Tatai Aréna Táncstúdió bemutatója 10:00
    10:00 - 10:30
  • Light Center Hot Iron bemutató 11:00
    11:00 - 11:30
  • Talentum Művészeti Szakgimnázium Artista tanulóinak bemutatója 11:30
    11:30 - 12:00
  • Hajnaltánc táncbemutató 12:30
    12:30 - 13:00
  • Villámtánc Kulturális Egyesület bemutatója 13:00
    13:00 - 13:30
  • Kalamajka bábszínház 14:00
    14:00 - 14:30
  • Kamilka & Pesti Sikk 15:30
    15:30 - 16:30
  • Olimpiai Láng fogadása- Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál 16:30
    16:30 - 17:00
  • Kale Lulugyi 17:00
    17:00 - 17:30
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
DJ Miller
20:30
DJ Miller
20:30
AK26
21:00

Horváth Tamás
21:30
Missh
21:00

Essemm
21:30
Nigel Stately
22:00

Hamvai PG.
23:00
New Level Empire
22:00

Bricklake
23:00
Bárány Attila
00:00

Cooky
01:00

Dj Dominique
02:00
Sterbinszky
23:30

Antonyo
00:30

Purebeat
02:00

PÉNTEK

  • DJ Miller 20:30
    20:30 - 21:00
  • AK26 21:00
    21:00 - 21:30
  • Horváth Tamás 21:30
    21:35 - 22:00
  • Nigel Stately 22:00
    22:00 - 22:30
  • Hamvai PG. 23:00
    22:30 - 23:00
  • Bárány Attila 00:00
    23:00 - 23:15
  • Cooky 01:00
    23:15 - 23:30
  • Dj Dominique 02:00
    23:30 - 23:45

SZOMBAT

  • DJ Miller 20:30
    20:30 - 21:00
  • Missh 21:00
    21:00 - 21:30
  • Essemm 21:30
    21:30 - 22:00
  • New Level Empire 22:00
    22:00 - 22:30
  • Bricklake 23:00
    22:30 - 23:00
  • Sterbinszky 23:30
    23:00 - 23:15
  • Antonyo 00:30
    23:15 - 23:30
  • Purebeat 02:00
    23:30 - 23:45
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Black Jack
13:00
ComeOn
13:00
The Luckies
15:30
Kicsi a világ
15:00
Volumen
16:00
TNT
17:20
Meztelen Diplomaták
17:00
SkyHős
19:00
Swamp
19:30
Zaporozsec
19:00
Blues Company
21:30
Brains
22:00
Anna & the Barbies
22:00
Massza
00:30
Soulwave
00:30

PÉNTEK

  • Volumen 16:00
    16:00 - 16:30
  • SkyHős 19:00
    19:00 - 20:30
  • Brains 22:00
    22:00 - 22:30
  • Massza 00:30
    23:00 - 23:30

SZOMBAT

  • Black Jack 13:00
    13:00 - 13:30
  • The Luckies 15:30
    15:30 - 16:00
  • TNT 17:20
    17:20 - 18:20
  • Swamp 19:30
    19:30 - 20:00
  • Anna & the Barbies 22:00
    22:00 - 22:30
  • Soulwave 00:30
    23:00 - 23:30

VASÁRNAP

  • ComeOn 13:00
    13:00 - 13:30
  • Kicsi a világ 15:00
    15:00 - 15:30
  • Meztelen Diplomaták 17:00
    17:00 - 17:30
  • Zaporozsec 19:00
    19:00 - 19:30
  • Blues Company 21:30
    21:30 - 22:00
No events available!