PROGRAM

CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
„Párbaj" Kocsis Dénes és Veréb Tamás műsora
15:00
Vastag Csaba és Tamás
16:00

Veres Zoltán Légiparádé
17:00
LGT Emlékzenekar
16:00

Nagy Feró és a Beatrice
17:30
Paddy and the Rats "10 éves jubileum"
18:00
The Biebers
18:00
Tankcsapda "Lukács 50"
20:00
Groupama támogatásával
Pápai Joci
20:00
Rúzsa Magdi
20:30
Groupama támogatásával
DJ Miller
22:00
Ballantine’s True Music Aréna

Horváth Tamás
23:00
Ballantine’s True Music Aréna

Bárány Attila
00:00
Ballantine’s True Music Aréna

Szecsei
01:00
Ballantine’s True Music Aréna
DJ Miller
22:00
Ballantine’s True Music Aréna

Tűzijáték az Öreg-tavon
22:15

Rico X Miss Mood
23:00
Ballantine’s True Music Aréna

Sterbinszky
00:00
Ballantine’s True Music Aréna

Hamvai P.G.
01:00
Ballantine’s True Music Aréna
Droplex
02:00
Ballantine’s True Music Aréna

Extreme Show Tánc
Ballantine’s True Music Aréna
Purebeat
02:00
Ballantine’s True Music Aréna

Extreme Show Tánc
Ballantine’s True Music Aréna

PÉNTEK

  • Paddy and the Rats "10 éves jubileum" 18:00
    18:00 - 19:00
  • Tankcsapda "Lukács 50" 20:00
    20:00 - 22:00
  • DJ Miller 22:00
    22:00 - 22:15
  • Horváth Tamás 23:00
    22:15 - 22:30
  • Bárány Attila 00:00
    22:30 - 22:45
  • Szecsei 01:00
    22:45 - 23:00
  • Droplex 02:00
    23:00 - 23:15
  • Extreme Show Tánc
    23:15 - 23:30

SZOMBAT

  • „Párbaj" Kocsis Dénes és Veréb Tamás műsora 15:00
    15:00 - 16:00
  • Vastag Csaba és Tamás 16:00
    16:00 - 18:00
  • Veres Zoltán Légiparádé 17:00
    17:00 - 17:30
  • The Biebers 18:00
    18:00 - 20:00
  • Pápai Joci 20:00
    20:00 - 22:00
  • DJ Miller 22:00
    22:00 - 22:15
  • Tűzijáték az Öreg-tavon 22:15
    22:15 - 22:15
  • Rico X Miss Mood 23:00
    22:15 - 22:30
  • Sterbinszky 00:00
    22:30 - 22:45
  • Hamvai P.G. 01:00
    22:45 - 23:00
  • Purebeat 02:00
    23:00 - 23:15
  • Extreme Show Tánc
    23:15 - 23:30

VASÁRNAP

  • LGT Emlékzenekar 16:00
    16:00 - 17:30
  • Nagy Feró és a Beatrice 17:30
    17:30 - 19:00
  • Rúzsa Magdi 20:30
    20:30 - 22:00
CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Primrose Paradise
14:00
INGYENES 0. NAP
Fehér Éjszaka- Az Álomkoncert a Vakok Állami Intézetének javára
Arizóna
16:00
Veres Zoltán Légiparádé
17:00
Tatabánya Város Szimfonikus Zenekara Ünnepi komolyzenei koncertje
18:00
Megnyitó
19:00

Tandi Flora lemezbemutató koncert, vendég Miklósa Erika közreműködik Sinha Róbert (gitár)
19:30
Zolbert
19:00
Deák Bill Gyula
19:00
Marcellina PJT: Fehér Éjszaka- Az Álomkoncert a Vakok Állami Intézetének javára
20:00
Relics
21:00

Grundfos-Pyromusical
22:30
Budapest Klezmer Band és Polyák Lilla
21:00

Tűzijáték az Öreg-tavon
22:15
B52 rockkoncert
22:00

CSÜTÖRTÖK

  • INGYENES 0. NAP Fehér Éjszaka- Az Álomkoncert a Vakok Állami Intézetének javára
    15:00 - 15:30
  • Tatabánya Város Szimfonikus Zenekara Ünnepi komolyzenei koncertje 18:00
    18:00 - 19:00
  • Marcellina PJT: Fehér Éjszaka- Az Álomkoncert a Vakok Állami Intézetének javára 20:00
    20:00 - 22:00
  • B52 rockkoncert 22:00
    22:00 - 23:00

PÉNTEK

  • Megnyitó 19:00
    19:00 - 19:30
  • Tandi Flora lemezbemutató koncert, vendég Miklósa Erika közreműködik Sinha Róbert (gitár) 19:30
    19:30 - 21:00
  • Relics 21:00
    21:00 - 23:00
  • Grundfos-Pyromusical 22:30
    22:30 - 23:00

SZOMBAT

  • Veres Zoltán Légiparádé 17:00
    17:00 - 17:30
  • Zolbert 19:00
    19:00 - 21:00
  • Budapest Klezmer Band és Polyák Lilla 21:00
    21:00 - 23:00
  • Tűzijáték az Öreg-tavon 22:15
    22:15 - 22:15

VASÁRNAP

  • Primrose Paradise 14:00
    14:00 - 15:00
  • Arizóna 16:00
    16:00 - 17:30
  • Deák Bill Gyula 19:00
    19:00 - 21:00
CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival
13:30
Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival
13:30
ifj. Csoóri Sándor és széki zenekara
15:00
Mészáros János Elek
15:00
Veres Zoltán Légiparádé
17:00

Gerendás Péter
17:00
Bokun/Kościuszko (PL)
17:30
Zsigmond Király Borlovagrend ünnepélyes felvonulása és megnyitója
20:30
Tűzijáték az Öreg-tavon
22:15
Dj Dominique
23:00

Dj Bóli - Fejes Tibi
01:00
DJ Szemi & Sipos D. sax show
23:00

Lovas Retro Disco Kettler, Korcsok, Arany
00:00

PÉNTEK

  • Zsigmond Király Borlovagrend ünnepélyes felvonulása és megnyitója 20:30
    20:30 - 21:00
  • Dj Dominique 23:00
    23:00 - 23:15
  • Dj Bóli - Fejes Tibi 01:00
    23:15 - 23:30

SZOMBAT

  • Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival 13:30
    13:30 - 14:00
  • ifj. Csoóri Sándor és széki zenekara 15:00
    15:00 - 17:00
  • Veres Zoltán Légiparádé 17:00
    17:00 - 17:30
  • Gerendás Péter 17:00
    17:00 - 19:00
  • Tűzijáték az Öreg-tavon 22:15
    22:15 - 22:15
  • DJ Szemi & Sipos D. sax show 23:00
    23:00 - 23:15
  • Lovas Retro Disco Kettler, Korcsok, Arany 00:00
    23:15 - 23:30

VASÁRNAP

  • Ehető Virágok - Főzőshow Szarka Zsófival 13:30
    13:30 - 14:00
  • Mészáros János Elek 15:00
    15:00 - 16:00
  • Bokun/Kościuszko (PL) 17:30
    17:30 - 19:00
CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
Happy Dance Akrobatikus R&R
10:00
Bányász Mazsorett
10:00

Hot Iron bemutató
10:30
Ákom-Bákom Bábcsoport - Egyszer volt egy kiskondás
11:00
Hahota Gyermek Színház - Csizmás kandúr
11:00
Naszályi Mazsorettek
12:00
Dancing Feet Akrobatikus R&R
13:00
Primavera Táncegyüttes
13:00
Dvorak-Patka Színház- Békakirály
14:00
Tatabányai Polgári Védelmi és Kutató-Mentő Egyesület kutyabemutatója
14:00
Hajnaltánc Csoport
15:00

Street Generations bemutató
15:30
Aranyszamár (báb)Színház - Erdők könyve
15:00
Aréna Zumba
16:00

Los Ballos Special és a Talentum Művészeti Szakgimnázium zsonglőr programja
16:30
Los Ballos Special zsonglőr program
16:00
Aréna Zumba-tábor bemutatója
16:00
Szipi-rajzverseny eredményhirdetése
17:00
Veres Zoltán Légiparádé
17:00

Alma koncert
17:00
Apacuka koncert
17:00
Jubileumi Táncgála
18:00
Jubileumi Táncgála
18:00
Táncház - Pötörke és a Cserszömörce (kezdése csúszhat)
18:00
Los Ballos Special tűz-zsonglőr programja
21:00
Tűzijáték az Öreg-tavon
22:15

PÉNTEK

  • Aréna Zumba 16:00
    16:00 - 16:30
  • Los Ballos Special és a Talentum Művészeti Szakgimnázium zsonglőr programja 16:30
    16:30 - 17:00
  • Szipi-rajzverseny eredményhirdetése 17:00
    17:00 - 17:30
  • Jubileumi Táncgála 18:00
    18:00 - 19:00

SZOMBAT

  • Happy Dance Akrobatikus R&R 10:00
    10:00 - 11:00
  • Ákom-Bákom Bábcsoport - Egyszer volt egy kiskondás 11:00
    11:00 - 12:00
  • Naszályi Mazsorettek 12:00
    12:00 - 13:00
  • Dancing Feet Akrobatikus R&R 13:00
    13:00 - 14:00
  • Dvorak-Patka Színház- Békakirály 14:00
    14:00 - 15:00
  • Hajnaltánc Csoport 15:00
    15:00 - 15:30
  • Street Generations bemutató 15:30
    15:30 - 16:00
  • Los Ballos Special zsonglőr program 16:00
    16:00 - 16:30
  • Veres Zoltán Légiparádé 17:00
    17:00 - 17:30
  • Alma koncert 17:00
    17:00 - 18:00
  • Jubileumi Táncgála 18:00
    18:00 - 19:00
  • Los Ballos Special tűz-zsonglőr programja 21:00
    21:00 - 21:30
  • Tűzijáték az Öreg-tavon 22:15
    22:15 - 22:15

VASÁRNAP

  • Bányász Mazsorett 10:00
    10:00 - 11:00
  • Hot Iron bemutató 10:30
    10:30 - 11:00
  • Hahota Gyermek Színház - Csizmás kandúr 11:00
    11:00 - 12:00
  • Primavera Táncegyüttes 13:00
    13:00 - 13:45
  • Tatabányai Polgári Védelmi és Kutató-Mentő Egyesület kutyabemutatója 14:00
    14:00 - 15:00
  • Aranyszamár (báb)Színház - Erdők könyve 15:00
    15:00 - 16:00
  • Aréna Zumba-tábor bemutatója 16:00
    16:00 - 17:00
  • Apacuka koncert 17:00
    17:00 - 18:00
  • Táncház - Pötörke és a Cserszömörce (kezdése csúszhat) 18:00
    18:00 - 19:00
No events available!