Program 2013

2013-as PROGRAM

SZÍNPADI PROGRAMOK

EGYÉB HELYSZÍNEK

GYEREKPROGRAMOK

KIÁLLÍTÁS – VÁSÁR

A programváltoztatás jogát a szervezők fenntartják. Az esetleges módosulásokról igyekezünk Önöket minél hamarabb ezen a felületen is tájékoztatni!

Programok színpadok szerint:

Hell Electric Party Aréna
Lovarda-Romkocsma
RCKLT-Blues and Rockabilly Színpad
Ozone Network Kastélytér Színpada
Várkanyar Világzenei Színpad
Forrás Rádió Színpad- Borudvar
Jameson sÍRkert
Várszínpad

Hell Electric Party Aréna
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
22:00-22:30 Boli and Pollák aka Starriders DJ Newik
22:30-22:45
22:45-23:00 DJ Makszim
23:00-23:30 DJ Miller
23:30-00:00 Sterbinszky
00:00-00:30 Chris Lawyer
00:30-01:00
01:00-01:15 DJ Dandy DJ Flower aka Voksán Virág
01:15-01:30
01:30-02:00
02:00-02:30
02:30-03:00 DJ Budai DJ Bárány Attila
03:00-04:00
Lovarda-Romkocsma
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
12:30-13:00 Ska Hecc
13:00-13:30
13:30-14:00 Target
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30 Regatta D’Amour (Italy) Carbonfools
15:30-16:00
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30
17:30-18:00 CsizmáSKAndúr Anna and the Barbies
18:00-18:30
18:30-19:00 Sickratman Acoustic + Dep’art
19:00-19:30 Heaven Street Seven
19:30-20:00
20:00-20:30 Smittpál és a Bors
20:30-21:00
21:00-21:30 Ocho Macho
21:30-22:00 Zagar
22:00-22:30
22:30-22:45
22:45-23:00
23:00-23:30
23:30-00:00 Korai Öröm
00:00-00:30 Mississippi Big Beat
00:30-01:00
01:00-01:15
01:15-01:30
01:30-02:00 Óperentzia
02:00-02:30
02:30-03:00 DJ Ordy Swing Beat
03:00-04:00
RCKLT-Blues and Rockabilly Színpad
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
13:00-13:30 Message
13:30-14:00
14:00-14:30
14:30-15:00 Long Tall Sonny
15:00-15:30 Blue Spot
15:30-16:00
16:00-16:30
16:30-17:00 Psychomutants
17:00-17:30 Takács Tamás Blues Band
17:30-18:00 Jimi Hendrix Memorial Band
18:00-18:30
18:30-19:00
19:00-19:30 Bőrgyári Capriccio and Török Ádám
19:30-20:00
20:00-20:30 Sonia and the Soulbrakers+ Tátrai Tibor
20:30-21:00
21:00-21:30 Deák Bill Gyula Megakoncert, vendég: Charlie
21:30-22:00
22:00-22:30 eF. Zámbó Happy Dead Band
22:30-22:45 Mystery Gang
22:45-23:00
23:00-23:30
23:30-00:00
00:00-00:30 Ferenczi György és a Rackajam
00:30-01:00 Stoned
01:00-01:15
01:15-01:30
01:30-02:00
Ozone Network Kastélytér Színpad
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
09:00-09:30 Cakkumpakli Színház
09:30-10:00 Aréna Sportbemutató
10:00-10:30
10:30-11:00 Levente Péter Czanyik Balázs
11:00-11:15 Csepregi Éva
11:15-11:30
11:30-11:45
11:45-12:00
12:00-12:30
12:30-13:00 Aréna Táncbemutató
13:00-13:30 Peet Projekt
13:30-14:00
14:00-14:30
14:30-15:00 Varga Miklós Vén Európa c. előadása
15:00-15:30
15:30-16:00 Mazsorettek Anima Sound System
16:00-16:30 Monkey Faces
16:30-17:00
17:00-17:30
17:30-18:00 L.K. Beat
18:00-18:30 PASO
18:30-19:00
19:00-19:30 Tankcsapda
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00 Keresztes Ildikó Beathoven
21:00-21:30
21:30-22:00
22:00-23:00
23:00-23:30 Blind Nurses Bohemian Betyars
23:30-00:00
00:00-00:30
Várkanyar Világzenei Színpad
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10:30-11:00 Botos Eszter Énekstúdió
11:00-11:15
11:15-11:30
11:30-11:45
11:45-12:00
12:00-12:30
12:30-13:00 AranyHOLD Bollywood Indiai táncbemutató
13:00-13:30
13:30-14:00
14:00-14:30 Orientális zene Jeszenszky István koncertje Alma zenekar
14:30-15:00
15:00-15:30 Tatai Hody Sportegyesület ugrókötél szakosztály bemutatója
15:30-16:00 Mága Zoltán hegedűművész koncertje
16:00-16:20 Rodeo Dancers
16:20-16:30 Világzenei tábor koncert
16:30-17:00
17:00-17:30 Fesztivál megnyitó Fesztiválzáró
17:30-18:00 Boban & Marko Markovic Orchestra Dresch Mihály Benkó Dixieland Band
18:00-18:30
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00 Balkan Fanatic Varga János Project
20:00-20:30 Besh ‘O Drom
20:30-21:00
21:00-21:30
21:30-22:00
22:00-22:30 Tulipános
22:30-22:45 Téka
22:45-23:00
23:00-23:30
Forrás Rádió Színpad- Borudvar
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
10:30-11:00 Aréna zumba show
11:00-11:15
11:15-11:30
11:30-11:45 Primavera Táncbemutató
11:45-12:00
12:00-12:30 Gutai Énekegyüttes Egressy Kórus és a tatabányai Madrigál Kórus Vivat Verdi La”Borra” Mobile
12:30-13:00
13:00-13:30
13:30-14:00 Aquarius együttes
14:00-14:30 Népház show formációs Táncegyüttes
14:30-15:00
15:00-15:30 Dan Hadnagy
15:30-16:00
16:00-16:30 Lakner Tamás és a Bordalnokok Pécsről
16:30-17:00 Völner Eszter reneszánsz dalok előadása
17:00-17:30 BaráTOM JONES koncert
17:30-18:00 Magyar Kupa Eredményhírdetés valamint az Esterhazy Kastély kiállításainak megnyítója.
18:00-18:30 Zsigmond Király Borlovagrend Megnyitó Herczku Ágnes és Sinha Róbert
18:30-19:00
19:00-19:30 Vivat Bacchus
19:30-20:00 Zolbert
20:00-20:30 BÁNYÁSZ Táncegyüttes
20:30-21:00 Peller Anna
21:00-21:30
21:30-22:00
22:00-22:30 Relics Sweet Jam Band
22:30-22:45
22:45-23:00
23:00-23:30 Elektron Band koncert
23:30-00:00 Unisex
00:00-00:30
Jameson sÍRkert
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
15:00-17:00 Pozsár B. Free Jamseson
17:00-17:30
17:30-18:00 Scotch and Coke Jazz Band
18:00-18:30
18:30-20:00
20:00-20:30 RETRO VIDEO DISCO
Bulizz a ’70-es, ’80-as, ’90-es évek retro slágereire, és közben nézd a dalok klipjeit a kivetítőn!
ELEKTRÓGER PARTY
Breakbeat, electro nufunk, big beat, nudisco, mashup és egyéb nyalánkságok…
20:30-21:00
21:00-21:30
21:30-22:00
22:00-22:30
22:30-22:45
22:45-23:00
23:00-23:30
Várszínpad
PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP
11:00-11:15 Čestice-i Általános Iskola fellépése (Cz)
11:15-11:30
11:30-11:45
11:45-14:00
14:00-14:30 Hajnaltánc csoport modern kortárs táncok Kabolo Artista Iskola műsora
14:30-15:00
15:00-15:30 Čestice-i Általános Iskola fellépése (CZ)
15:30-16:00 Grund Színház
16:00-16:30 Impró Import Társulat
16:30-17:00
17:00-17:30 Impró Import Társulat Improvokál Társulat
17:30-18:00
18:00-18:30 ÁgoStones Band ÁgoStones Band ÁgoStones Band
18:30-19:00 Talentum Design pályázat Díjkiosztó- TKV Zrt. támogatásával Improvokál Társulat Import Impró Társulat
19:00-19:30 Improvokál Társulat
19:30-20:00 Tűzzsonglőrök Freak Fusion Tűzzsonglőrök Freak Fusion Tűzzsonglőrök Freak Fusion
20:00-20:30 Grund Színház Grund Színház
20:30-21:00