ARCHIV 2014-es PROGRAM!!!!!

Hazánk legnagyobb családi fesztiválja, a Víz, Zene, Virág fesztivál, idén is koncertek, kulturális-, virág- és gyermekprogramok színes kavalkádjával várja az érkezőket.

Zenei programok

Egyéb programok

 


Zenei Programok


 

 

Jameson Nagyszínpad

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
10.00
10.30 Aréna felvonulás és SPORTBEMUTATÓ
11.00
11.30
12.00
12.30
13.00
13.30 Magyarock Musical Band
14.00 Zenés Musical Délután Peller Anna, Kocsis Dénes
14.30
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30
16.00
16.30
17.00 Ladánybene 27 Mystery Gang & Péterfy Bori
17.30
18.00 Crossover Symphonic Live VZV
18.30
19.00
19.30
20.00 Demjén Ferenc
20.30 KFT
21.00 Quimby
21.30
22.00 VB közvetítés Brazíliából
22.30
23.00
23.30 VoluMen  JAMESON Retro VideoDisco
0.00
0.30 JAMESON Retro VideoDisco
1.00
1.30
2.00

Porsche Tatabánya Világzenei Várszínpad

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
10.00
10.30 Cakkumpakli bábszínház
11.00
11.30
12.00 Budapesti Red 1 Hip-Hop dancegrup promotion (ft. Lengyel Vivien) Kalamajka Bábszínház
12.30
13.00
13.30
14.00 Mága Zoltán KIELCE Néptáncegyüttes fellépése
14.30
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30
16.00 Megnyitó APINCOCZOWI Középiskolások modern tánccsoportja Elsa Valle & Rumba calliente (Cuba)
16.30 Molnár Dixieland Band
17.00 Fesztivál záró
17.30 Benko Dixieland Band
18.00 Peter Lipa Band (Sk)
18.30 Ghymes
19.00
19.30
20.00 Schotch and Coke jazzband
20.30 Tárkány Művek Romano Drom
21.00
21.30 Ibro és a Sanké Percussion Band (Afrikai Dobshow)
22.00 FényVár-Visualpower Fényfestés
22.30
23.00
23.30

Ireks Borudvar

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
13.00 Matemorfózis
13.30 Jankai Béla és a B52 Zenekar
14.00 ByTheWay
14.30
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30 Manoya
16.00 Hot Jazz Band
16.30
17.00
17.30
18.00 A Borudvar Megnyitója
18.30 Mészáros János Elek Szabó Ádám harmónikás
19.00 Bohemian Acoustic
19.30
20.00 Frankology-Frenki Látó
20.30 4 You Acapella
21.00 Sinha Robi & Boogie
21.30
22.00
22.30
23.00 Gerecse Party bulikoncert Relics
23.30
0.00

Rockstar Lovarda Romkocsma

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00
12.30 Tigroszlán
13.00 Jump Baby Jump
13.30
14.00
14.30
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30 Black Jack New Level Empire
16.00
16.30
17.00
17.30 Kobe Stukker
18.00 Zanzibar
18.30
19.00
19.30 Halott pénz Paddy And the Rats
20.00
20.30 Ocho Macho
21.00
21.30
22.00   Belga Intim Torna Illegál
22.30
23.00
23.30
0.00
0.30 Kozmosz
1.00  BUPINO
1.30
2.00
2.30 Skannibals
3.00
3.30
4.00

B.P.M. Ballantine’s Party Music Aréna

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00 VB Közvetítés Brazíliából VB Közvetítés Brazíliából
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00 FREEDOM PARTY (Warm Up)
DJ NEWIK
Lady’s Night Party WARM UP DJ NIA EVEN
21.30
22.00 DJ MILLER VB Közvetítés Brazíliából
22.30 MAKSZIM
23.00
23.30 DJ METZKER VIKTÓRIA DJ STERBINSZKY
0.00
0.30
1.00 DJ ANTONYO JULIA CARPENTER
1.30
2.00
2.30 BÁRÁNY ATTILA DJ FLOWER
AKA VOKSÁN VIRÁG
3.00
3.30
4.00

Oláh Andor Blues and Rockszínpad

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
10.00
10.30
11.00
11.30
12.00 Jambalaya
12.30
13.00
13.30
14.00 Kaucsuk Beaux Jaxon Blues Quartett (USA)
14.30
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30
16.00 Stone Blade Mississippi Big Beat
16.30 Blue sPot
17.00
17.30
18.00 The Joint Ventura & Bobos (Sk)
18.30 Ferenczi György és a Rackajam
19.00 Dorrey Lin Lyles (USA) & Johnnie Shepperd band (sk&hu)
19.30
20.00
20.30 Muddy Shoes Band (Fekete Jenő)
21.00 Lord Bishop Rocks
21.30
22.00 AVION
22.30
23.00 Török Ádám és a Mini
23.30
0.00
0.30
1.00 Message
1.30 Dirty Dogs
2.00
2.30
3.00
3.30
4.00

Riska Színpad

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00 DJ Dominique – Fergeteg Party I.
Sztárvendégekkel:
Respect együttes
Kiki (Első Emelet)
Johnnie Pappa
Chris Lawyer
DJM, DJ G Seq
DJ Boli a.k.a. Strarriders,
DJ Demjén,
DJ Tom Taylor
DJ Dominique – Fergeteg Party II.
Sztárvendégekkel:
Dobrády Ákos
DJ G Seq
James Cole, Pat Duff, Shabaam – Bad Girls
Manicn
DJ Tom Taylor,
DJ Boli a.k.a. Strarriders,
DJ Marák
21.30
22.00
22.30
23.00
23.30
0.00
0.30
1.00
1.30
2.00
2.30
3.00
3.30
4.00

NOE Családi Showszínpad

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
10.00 Bogár Muzsika
10.30
11.00 Alma Zenekar
11.30 Kaszab család
12.00
12.30 Fehérvári Poi Manók
13.00 Fehérvári Zumba Manók
13.30
14.00 Talentum Akrobata Bemutató Aréna Zumba bemutató
14.30 Szivárvány Majorett csoport Primavera Tánccsoport
15.00 REPÜLŐSHOW Tatai Ugrókötelesek bemutatója
15.30 MAZSORETT FELVONULÁS Orlabora együttes Hajnaltánc bemutató
16.00 AranyHold Bollywood
16.30 Mikófalvi Lakodalmas (Csokonyavisontai Borostyán hagyományőrzők)
17.00 Talentum Design Pályázat Díjkiosztó – TKV Zrt. támogatásával
17.30 F.B.I. Street Generation-Extrém Biciklishow Táncoslábú anyukák dancegroup (Mosonmagyaróvár)
18.00 Népház Showtánc bemutató
18.30
19.00 Öregedő – Penderedő néptánc (Nyalka)
19.30 Twinner László Kata, László Attila
20.00  Oklahoma Country Band Seamrog
20.30
21.00
21.30 Bányász Néptáncegyüttes:Tűztánc  Homokba rajzolt történetek
22.00  Homokanimáció
22.30
23.00
23.30 Sudden Bunny The Used Cars (Italy)
0.00

 

Vissza a lap tetejére


Egyéb programok


 

 

Spirit Bástya

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
Bemutatkozik az Élet Magazin!
10.00 Thai chi Kis Lacival Napkezdő jóga az AranyHold Terápiás és Jóga Udvarral
10.30 Dudás Mária: Születéskor már eldől? avagy mit mutat meg egy gyermek születési horoszkópja Rákosi Katalin: Az Európai Nők Szervezetének bemutatása
11.00
11.30 Sebestyén Attila és dr. Nosek Zita: A tudatos gondolkodás ereje a gyógyulásban Bódi Zoltán: A bőrápolás fontossága
12.00
12.30 Everness hitvallás: Czimbula Attila és Sepsi Olivér, a tudatosság ünnepének alapítói Tóth Dávid: Az emberiség sorsdrámái
13.00
13.30 Nebehaj Edit Judit: Kineziológiáról könnyedén B. Nagy Magdolna: Pénz vonzás vízprogramozással
14.00
14.30 Erős Győző: Élet betegségek és fájdalom nélkül Kalocsai Ágota: A tudatosság megélése a mindennapokban
15.00 REPÜLŐSHOW
15.30 Both Gábor: Útmutató az élethez – Anasztázia tanításai Németh Tibor: A holisztikus egészség
16.00
16.30 Bánfi Andrea: Pár-Baj? Darázsi Erika Amatara: Belső utunk mankói, avagy hogyan váljunk saját életünk építőjévé
17.00
17.30 Szotyori István, Suprame Központ: Teremtés a víz elemmel, vízprogramozás Mantraéneklés Karacs Ildikóval
18.00 Kundalini Jóga, lélektánc
18.30 Kőrösi Gábor örömzene Caisa handpanon
19.00
19.30 Jeszenszky István Kék Ég koncert: Gyógyító énekek a szív szent teréből Kövi Szabolcs koncert: Csillagok, csillagok
20.00
20.30
21.00

 

Vizes programok

 

 
Jún. 27.
PÉNTEK.
Jún. 28.
SZOMBAT.
Jún. 29.
VASÁRNAP.
 Szökőkút az Öreg-tavon
10.30  Flyboard bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett
10.45 Jetski freestyle bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett
11.00  Regatta verseny Vízimentő  bemutató légpárnással a lovarda előtti öbölben XIX. Öreg-tavi Kék Szalag vitorlás verseny
12.00
12.30
13.00 Vízimentő  bemutató légpárnással a lovarda előtti öbölben
13.30
14.00
14.45 Flyboard bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett Flyboard bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett
15.00 Ábrányi Tamás a magyar műrepülő válogatott tagjának bemutatója
15.15 Jetski freestyle bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett Jetski freestyle bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett
15.30 Sárkányhajó verseny a vár előtt
16.00  Vízimentő bemutató légpárnással a lovarda előtti öbölben
17.00  Ifjúsági és senior kajakverseny  Vízimentő bemutató légpárnással a lovarda előtti öbölben
17.30
18.00 Flyboard bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett
18.15 Jetski freestyle bemutató a Szent János szobor és a szökőkút mellett
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30 Vízikarnevál
22.00 Tűzijáték

Vissza a lap tetejére

 

 

Gyermekprogramok

 

AranyHold sátor

Péntek 19.00-20.00 Szombat, vasárnap 11.00-19.00

A sátorban az AranyHold Jóga és Terápiás Udvar gyermekprogramjait próbálhatják ki a családok. Zene, móka és mozgás, ez az, amire egy gyermek egészséges, tudatos neveléséhez szükség van!

Péntek és szombat 19.00 LEMangURIA foglalkozás

Táncon, mozgáson, zenén keresztül ismerhetjük meg a szabad mozgás alapjait. Ez lehetőséget teremet a gyermekekkel, párral, szülőkkel való kapcsolatok elmélyítésére, harmonizálására.

Szombat és vasárnap

11.00 AranyHold mókás, játékos gyermekjóga

15.00 AranyHold Gyermekhastánc anyukákkal

16.00 Kerekítő Mondókás Móka: ölbeli játékok, mondókák, közös éneklés 0-3 éves korig

17.00 AranyHold Bollywood, indiai tánctanulás

18.00 Ráhangoló koncert és hangszersimogató. Ocskai Gabriellával Jó játék a ritmus és Zene-Mese-Játék címmel.

Az óvodásoknak, kisiskolásoknak szóló sorozat sok zenei játékkal színesítve, interaktív módon a gyermekeket bevonva mutatja be a hangszercsoportokat. A koncertek végén a “Hangszersimogatón” lehetőség van a zenei instrumentumkat közelről is megnézni, kipróbálni.

 

Kreatív Sátor

Péntek 16.00-20.00 Szombat és vasárnap 10.00-20.00

  • Kézműveskedés természetes anyagokból: csuhévirág, terméskép, kavics dekopázs készítés
  • Nemezelés, makramé
  • Scrapbook készítés
  • Katonáné Tóth Judit paverpol textilszobrász bemutató
  • Selyemkép festés bemutató Weimer Erzsébet képzőművésszel
  • Nemezelés, makramé

 

Pirinyó Gyermekház

Szombat, vasárnap 10.00-20.00

Pelenkázó, baba szőnyeg, szoptató sarok, színező sarok, pihenősarok, készségfejlesztő játékok, trambulin, alagút, labdák, forgó fotel, fa építőkockák.

 

Talentum – KABOLO Artista Iskola Cirkuszi Játszóháza

Szombat, vasárnap 10.00-18.00

A tatai iskola segítségével valóra válhat egy álom! Kipróbálhatod magad az egyensúlyozó eszközökkel, mint légtornász vagy zsonglőr!

 

Szabad Levegő Alapítvány

Szombat, vasárnap 10.00-20.00

Együtt a környezetért! Együtt a bolygónkért! Különböző fenntartható, zöld technológiák, megoldások és lehetőségek bemutatása. Neveljük gyermekeinket környezettudatos gondolkodásra játékosan!

 

Apródpróba

Szombat, vasárnap 10.00-20.00

Schruff Gyula kovácsmesterrel íjászat, dobókereszt, patkódobás, ágyúgolyó hajítás.

 

Virgonckodó játszópark

Péntek 17.00-20.00 Szombat, vasárnap 10.00-20.00

Egyedi készítésű 22 óriás fajáték minden korosztálynak: puzzle, horgászat, mini golf, ügyességi és logikai játékok.

 

Kisállatsimogató

Szombat, vasárnap 10.00-20.00

A Szomódi Strucckert kisállatsimogató

 

 

Vissza a lap tetejére

 

 

Kiállítások


Esterházy kastély kiállításai

  • “Magyar Virágkötészeti Kupa”
  •  Számné Áprily Margit Virágok Világa című kiállítása
  • Zöldségfaragó (06.28-29.-én)

A kiállítások megnyitója: június 27. péntek 17.30 Ireks Borudvari Színpad

 

Tatai Vár Kuny Domokos Múzeum, Vár   

  • Állandó kiállítások
  • Kungl György képzőművész kiállítása
  • Virágok Lengyelországból kiállítás

 

Német Nemzetiségi Múzeum (Tata, Alkotmány u. 1.)

Állandó kiállítások

Időszaki kiállítás:

  • Vendégségben a múzeumban – Íz, Bor, Zene!

Június 27. péntek 17.00-  A rendezvényen fellép a Baji Német Nemzetiségi Énekkar, a Szomódi Fúvószenekar illetve a baji borok és füstölt húsételek kóstolójával várják a vendégeket.

 

Görög-Római Szobormásolatok Kiállítóhelye (Tata, Hősök tere 7.)

Állandó kiállítás:Görög-római szobormásolatok

 

Törökkori átjáró

  • Aeolsharf”- Szélhárfa című virágkiállítás
  • Virágkötő: Strassz A. Ciri 2013-as Magyar bajnok önálló kiállítása

Megnyitó: június 27. péntek 16.30

 

Művelődési Központ

  • Vízimalom terem: Árkádia Galéria
  • Folyosó galéria: Keszler Tamás: In medias res című kiállítása
  • Kiállító teremben: Andalúzia fotókiállítás

 

BorDó Ház, Tata Fazekas utca 4. (A kiállítás a Fesztivál alatt 10-20 óra között tekinthető meg.)

  • Ízelítő TATA KINCSEI-ből, a történelmét idéző és a jelenlegi szépségét bemutató alkotások segítségével.
  • Kiállítás a tatai fazekasság jellegzetes edényeiből, a tradicionális fehér alapon kék-zöld írókás minták bemutatásával.
  • Kiállítás az itt élő művészek tatai tárgyú festményeinek a reprodukcióból.

 

A kiállítások a Fesztivál ideje alatt díjmentesen tekinthetőek meg.

 

NOE Családi Showszínpad mellett

  • Dekor és Mentha, Miniatűr Kertek – Kertészeti bemutatató, szaktanácsadás

 

Oláh Andor Blues and Rockszínpad mellett

  • Szőke András FőzőShow – menü: birkapörkölt, vaddisznópörkölt – kenyér: Taliándörögd, Plébánia, Kovászos, Kemencés házi kenyér (Laci pék és Szőke András kenyere)

Június 27. (péntek) 16.00 órától

NKA 3707/11871 beszámoló/ismertető

 

Vissza a lap tetejére